Co dwa tygodnie proponujemy Wam odskocznie od Samsunga. Oczywiście nie w naszym wykonaniu, ale mimo wszystko warto spojrzeć na propozycję naszego partnera StartupTV. W tym odcinku prezentacja urządzeń: Sony Xperia E1 Dual, GoClever Insignia 785 Pro oraz Nokia Asha 503. Pragniemy nadmienić, że w najbliższym czasie StartupTV będzie organizować kolejny konkurs, do którego serdecznie zapraszamy. Wróćmy jednak do urządzeń i zobaczmy co oferują.

Pierwsze urządzenie to Sony Xperia E1 Dual. Urządzenie obsługujące dwie karty sim i nawiązuje do uwielbianej linii użytkowników Sony, czyli W jak Walkman. Smartfon wygląda całkiem przyzwoicie, chociaż wydaje się trochę mały. 4 cale to rzeczywiście mało, ale urządzenie ma kilka atutów, gdzie najfajniejszym bajerem jest nieco futurystyczna dioda pod ekranem. Po więcej zapraszamy do filmu poniżej.

Recenzja Sony Xperia E1 Dual

Tani tablet z Androidem? Prawie 8-calowe urządzenie z przodu wygląda jak iPad mini. Szczerze powiedziawszy dziwie się, że Apple nie zablokowało jeszcze tego urządzenia. Z tyłu natomiast zastosowano metalową obudowę, a całość napędza procesor Intel Atom. Co oferuje ten tablet? Co prawda nie może on dorównać funkcjonalnością Tab PRO 8.4, ale sami sprawdźcie na co go stać.

Recenzja GoClever Insignia 785 Pro

Na końcu StartupTV prezentuje Nokia Asha 503. Malutki smartfon w ciekawej obudowie, niczym zatopiony w bryle lodu. 3 cale to zdecydowanie za mało jak na komfortowe oglądanie filmów czy granie w gry, ale jeśli ktoś został zmuszony do zmiany poczciwej Noki 3310 na małego smartfona może to być dobre rozwiązanie. Szczegóły poznacie poniżej.

Recenzja Nokia Asha 503

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *