Ile to już czasu minęło od pojawienia się Samsunga Galaxy S4. Mamy nawet Samsunga Galaxy S4 Black Edition, który swoją drogą cieszy się ogromną popularnością. Głównie ze względu na swój wygląd. W końcu jest to mniejszy odpowiednik Samsunga Galaxy Note 3. Ok, skupmy się na tym, czym jest Samsung Galaxy S4 Value Edition i czy tak naprawdę różni się czymś od poprzednich wersji S4.

Ostatnio mamy wrażenie, że w każdym tygodniu pokazuje się jakaś nowa wersja istniejącego już modelu. Z jednej strony to dobrze z drugiej źle. Plusem jest niewątpliwie fakt, że jakieś zmiany w wyglądzie czy systemie są. Minimalne bo minimalne, ale może własnie wystarczające, żeby kogoś przekonać do urządzenia. Z drugiej strony ciągle pojawiające się wariacje mogą denerwować. Po co mam kupować urządzenie na początku sprzedaży, jeżeli za pół roku pojawi się poprawiona wersja tego urządzenia?

Tak czy siak Samsung Galaxy S4 Value Edition nie wprowadza rewolucji. Snapdragon 600, 2 GB pamięci RAM widzieliśmy już w podstawowej wersji ponad rok temu. Zmienił się wygląd chociaż nie do końca. Zdjęcia, które się pojawiły są mało precyzyjne. Z jednej strony czarna wersja wygląda jak Black Edition, a inne zdjęcia pokazują plecki ze szczotkowanego plastiku. Biały kolor jest natomiast pozbawionych jakichkolwiek drobinek jak w przypadku podstawowej S4.

[nggallery id=411]

Zmianie nie uległ aparat i inne podzespoły, ale to co najważniejsze to preinstalowany Android 4.4 KitKat. Czy takie zmiany wymagają nowego urządzenia? Nie wystarczy zmienić tylną klapkę? Tą decyzję pozostawiamy Wam. Czekacie na którąś zmienioną wersję S4?  Na koniec jeszcze wspomnę, że miłym akcentem jest to, że we Włoszech do Galaxy S4 Value Edition otrzymujemy zegarek Gear 2 Neo w prezencie. Chcielibyście, żeby taka oferta była w Polsce?

źródło: SammyToday

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *