Już kilka razy w przeszłości mieliśmy sytuacje, kiedy aplikacje z nowych galaktycznych urządzeń wyciekały przed ich oficjalną premierą. Było tak w przypadku Galaxy S5 i jest też podobnie teraz w przypadku Galaxy S5 Active. Nowa aplikacja o nazwie Strefa aktywności jest dostępna do pobrania.

W każdym kolejnym smartfonie z rodziny Galaxy S czy Galaxy Note Samsung stara się wprowadzić nowe, często innowacyjne rozwiązania, które mają sprawić, że korzystanie z urządzenia będzie wygodniejsze i przyjemniejsze. Można do tego zaliczyć funkcje Smart, które zaczęły się pojawiać już od Galaxy S III czy różne funkcje jak Polecenie wskazywane z Galaxy Note 3. W Galaxy S5 pojawił się Ultra Power Saving Mode czy Download Booster, a możliwe, że w Note 4 będą dostępne funkcje, o których pisaliśmy w ostatni piątek.

Teraz w sieci pojawiła się aplikacja, która rzekomo pochodzi z Galaxy S5 Active. Mowa tutaj o programie Strefa aktywności, który posiada kilka przydatnych funkcji. Można powiedzieć, że jest to niejako dodatek do aplikacji S Health, skierowany do osób aktywnie spędzających czas.

[nggallery id=412]

W programie znajdziemy barometr, cyfrowy kompas i stoper. Znalazło się też miejsce dla ciekawie skonstruowanej latarki, gdzie możemy ustawić jasność światła i szybkość migania. Wszystko to w przyjaznym, prostym interfejsie, co możecie zobaczyć na zrzutach ekranu lub filmie poniżej.

galaxy-note-3-activity-mode

Aplikację Strefa aktywności można pobrać z poniższego linku. Rozmiar pliku apk wynosi 5 MB. Podobno ma być ona fabrycznie zainstalowana w Galaxy S5 Active. Na obecną chwilę nie wiadomo czy trafi do Galaxy S5, Galaxy Note 3 czy innych smartfonów przy okazji jakieś przyszłej aktualizacji.

[button link=”https://docs.google.com/file/d/0B0_vpA-m2sYzdENfejl2UWZFZ3M/edit?pli=1″ color=”blue2″ size=”large”]Pobierz program Strefa aktywności[/button]

źródło: SammyToday

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *