Po dość sporym natężeniu docierających do nas niepotwierdzonych informacji na temat premiery Samsunga Galaxy Note 4, które mówiły o dacie 3. września, Samsung wreszcie oficjalnie potwierdził, kiedy pokaże następcę Galaxy Note 3. Samsung UNPACKED 2014 Episode 2 odbędzie się 3. września, dwa dni przed oficjalnym rozpoczęciem targów IFA 2014.

Na początku tego tygodnia informowaliśmy Was, że Samsung zaczął rozsyłać zaproszenia na premierę Galaxy Note 4. W zaproszeniu nie było mowy o Note’cie czwartym i mogliśmy być pewni tylko w 99%, że pojawi się na tegorocznych targach IFA. Dzisiaj Samsung pokazał nową grafikę (zdjęcie powyżej), dzięki której jesteśmy już pewni na 100%, że Koreańczycy w Berlinie podczas drugiego epizodu Mobile UNPACKED 2014 pokażą nadchodzącego flagowca z serii Note.

Zdjęcie pokazuję dobrze znaną funkcję z Galaxy Note 3, czyli Polecenie wskazywane, które pojawia się po naciśnięciu przycisku na rysiku S Pen. W pół okręgu tej funkcji widać funkcje z Galaxy Note 3, czyli Notatkę z akcji, Album z wycinkami, Pisanie po ekranie oraz obrazek przedstawiający chmurę, co może wskazywać na funkcję dowolnego zaznaczania. Warto wspomnieć, że grafika nie pokazuje takich funkcji jak S Szukacz i Okno rysika, które także są w Galaxy Note 3.

Z ujawnionych do tej pory informacji odnośnie specyfikacji wiemy, że Samsung Galaxy Note 4 będzie posiadał 5,7-calowy wyświetlacz (chociaż mówi się także o 5,5 calach) Super AMOLED o rozdzielczości Quad HD (2560 x 1440 pikseli), procesor Snapdragon 805 o taktowaniu 2,5 GHz lub Exynos 5433, 3 lub 4 GB pamięci RAM, 16-megapikselowy aparat główny z optyczną stabilizacją obrazu, czujnik ultrafioletu i Android 4.4 KitKat. Samsung Galaxy Note 4 na pewno będzie posiadał te same funkcje, które znajdziemy w Galaxy Note 3, ale Samsung z pewnością je ulepszy oraz doda zupełnie nowe rozwiązania, które jeszcze bardziej ułatwią korzystanie z tabletofonu.

Co ciekawe, premiera odbędzie się jednocześnie w trzech miastach na świecie – Berlinie, Pekinie i Nowym Yorku, a całość będzie transmitowana na żywo na oficjalnym koncie Samsung Mobile w serwisie YouTube. Start o 15:00.

źródło: DROIDLIFE przez SamMobile

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *