Jak wiadomo Polska będzie w tym roku gospodarzem Mistrzostw Świata w piłce siatkowej mężczyzn. Zmagania rozpoczną się już 30 sierpnia, a finał zaplanowany jest na 21 września 2014 roku. Jest to wydarzenie sportowe na dużą skalę i po raz pierwszy w historii odbędzie się w Polsce. Dlaczego piszemy o rzeczach sportowych? A dlatego, że firma Samsung została partnerem technologicznym pierwszych w historii mistrzostw świata w piłce siatkowej rozgrywanych w Polsce, a Galaxy Tab S jest oficjalnym tabletem Mistrzostw.

Za technologiczne wsparcie sportowego święta odbywającego się na przełomie sierpnia i września będzie odpowiadać światowy lider elektroniki użytkowej i wysokich technologii, firma Samsung. W ramach partnerstwa firma będzie dbała o to, aby kibice, uczestnicy, sportowcy i działacze mogli poznać i korzystać z najnowszy urządzeń i technologii.

Tablet Galaxy Tab S został zaprojektowany z myślą o nowoczesnej rozrywce. Model wyróżnia się najlepszym na rynku ekranem Super AMOLED zapewniającym niezwykłą jakość wyświetlanych treści i obrazów. Urządzenia są idealnie dostosowane do korzystania z aplikacji, przeglądania czasopism czy odtwarzania filmów. Ośmiu najlepszych zawodników imprezy zostanie nagrodzonych tabletami GALAXY Tab S.

Samsung Galaxy Tab S 10.5
Samsung Galaxy Tab S 10.5 / fot. Samsung

 

Samsung, który jest partnerem technologicznym mistrzostw, będzie współpracował z operatorem sieci Plus, który jest Generalnym Sponsorem Mistrzostw, oraz z organizatorami FIVB Mistrzostw Świata w piłce siatkowej mężczyzn Polska 2014. Takie wydarzenie daje wszystkim kibicom świetną okazję do połączenia sportowych emocji oraz do poznania najlepszych dostępnych technologii. Na stadionach Samsung zbuduje specjalne strefy, w których każdy będzie mógł przekonać się, jak nowe technologie „zmieniają nasze życie”. W okresie trwania Mistrzostw każdy, kto kupi Galaxy Tab S w sieci sprzedaży Plus, dostanie prezent w postaci sportowej torby, a klienci kupujący smartfony otrzymają piłki do siatkówki.

Jak powiedział Olaf Krynicki, rzecznik prasowy Samsung Electronics Polska, jest to ogromna impreza, w której Samsung jako partner technologiczny dostarczy sprzęt najwyższej klasy dla kibiców oraz sportowców, którzy wezmą udział w tej sportowej imprezie.

Mistrzostwa Świata w siatkówce to ogromne przedsięwzięcie, również technologiczne, tym bardziej jesteśmy dumni, że Samsung będzie wspierał to wydarzenie, poprzez dostarczanie naszych najlepszych produktów. Cieszymy się, że miłośnicy siatkówki i najlepsi na świecie sportowcy będą korzystać z urządzeń Samsung, które z pewnością znajdą zastosowanie podczas rozgrywek.

– Olaf Krynicki

18. edycja międzynarodowego turnieju siatkarskiego odbędzie się w okresie od 30 sierpnia do 21 września. Będą to pierwsze w historii mistrzostwa w piłce siatkowej, których gospodarzem będzie Polska. Organizatorem tego sportowego wydarzenia jest Polski Związek Piłki Siatkowej, wspierany przez Międzynarodową Federację Piłki Siatkowej. Warto przypomnieć, że Polska jest w grupie A wraz z Serbią i Argentyną. Podczas meczu otwarcia, który odbędzie się 30 sierpnia o 20.15 na Stadionie Narodowym w Warszawie zmierzą się Polska i Serbia. Ceremonia zacznie się już od godziny 18.00.

Oczywiście kibicujemy Polskim siatkarzom wraz z tabletami Galaxy Tab S!

źródło: Samsung

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *