Polski oddział Samsunga nie zwalnia tempa i otwiera kolejny sklep. Na początku sierpnia informowaliśmy Was, że Samsung we współpracy z siecią Saturn otworzył sklep Samsung Saturn Store w Katowicach. Premiera otwarcia wspomnianego sklepu odbyła się 7 sierpnia, a dziś dotarła do nas informacja, że Samsung otworzy kolejny swój sklep w Polsce już jutro!

Jak poinformował na swojej stronie internetowej Samsung Electronics Polska, jutro 20. sierpnia o godzinie 17:00 otwarty zostanie kolejny firmowy salon Samsung Electronics. Nowym miejscem, gdzie klienci będą mogli kupić najnowsze produkty marki będzie Silesia City Center w Katowicach. W tym dniu na odwiedzających czekają specjalne oferty promocyjne.

Samsung Brand Store to miejsce stworzone z myślą o miłośnikach nowych technologii i innowacyjnych produktów. W firmowym salonie można zobaczyć i przetestować najnowsze urządzenia Samsung oraz skorzystać z porad ekspertów.

Z okazji otwarcia nowego salonu w Silesia City Center dla odwiedzających przygotowano specjalne promocje. W ramach akcji „Pokaż wszystkim jak się cieszysz” osoby, które kupią tablet GALAXY Tab S lub smartfon GALAXY S5 i udostępnią zdjęcie z nowym nabytkiem na swoim profilu na Facebooku, jako miejsce oznaczając Samsung Brand Store Silesia, otrzymają za darmo etui dopasowane do zakupionego modelu. Ponadto, 15-tu pierwszych klientów nowego sklepu otrzyma głośniki bluetooth gratis (modele EO-SB330EBEGWW lub EO-SB330EWEGWW). Przy zakupie telewizora 55” Curved TV HU8500, klienci będą mieli okazję kupić urządzenie Tab S 8,4” WiFi za złotówkę, natomiast przy zakupie modelu 65” Curved TV HU8500 otrzymają tablet o większej przekątnej ekranu – Tab S 10,1” WiFi. Warto zaznaczyć, że zakrzywione telewizory dostępne w specjalnej promocji, objęte zostaną dodatkowymi 2 latami gwarancji.

Nie mogło zabraknąć komentarza Olafa Krynickiego, rzecznika prasowego Samsung Electronics Polska, który wierzy w to, że kolejny sklep od Samsunga w Katowicach będzie cieszył się również dużym zainteresowaniem, co inne sklepy firmowe Samsunga.

Wierzę, że decyzja o otwarciu nowego Samsung Brand Store spotka się z uznaniem zarówno klientów Silesia City Center jak i fanów nowoczesnych technologii. Bardzo cieszymy się z faktu, że w Katowicach powstanie kolejne miejsce dla prawdziwych pasjonatów innowacji.

– Olaf Krynicki

W salonie Samsung Brand Store klienci będą mogli zobaczyć i dowiedzieć się więcej na temat najnowszych urządzeń Samsunga, przetestować możliwości najważniejszych modeli smartfonów, takich jak Galaxy S5, sprawdzić jakie zalety ma tablet Galaxy Tab S lub na własne oczy przekonać się o jakości obrazu telewizorów z serii Curved.

Niewątpliwie dla Katowic i jego okolic jest to bardzo dobra wiadomość. Samsung Brand Store to już drugi sklep w tym mieście, w którym osoby mieszkające w Katowicach będą mogli kupić najlepsze urządzenia prosto od Samsunga. Mnie osobiście cieszy fakt, że Samsung otwiera coraz więcej swoich sklepów. Im więcej takich sklepów tym łatwiej będzie można trafić na urządzenia od Samsunga. Po cichu liczę, że Samsung otworzy już niebawem swój sklep także w zachodniej części Polski. Może Gorzów Wielkopolski, a może Szczecin? Kto wie.

Wybieracie się na premierę otwarcia Samsung Brand Store w Katowicach?

źródło: Samsung

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *