Dotychczasowo wszystkie konkursy robiłem tylko w ramach swojego kanału YouTube. Tym razem postanowiłem rozszerzyć trochę akcję biorąc pod uwagę liczbę nagród i czas przeznaczony na całą akcję. Zasady są proste, a nagrody fajne. Mam nadzieje, że forma przypadnie wszystkim do gustu.

Najważniejsze rzeczy opiszę tutaj, ale pełna forma konkursu jest w filmie na samym dole. Lada dzień zobaczymy Samsunga Galaxy Note 4. Dołączy on do tegorocznej rodziny produktów Samsung. Wybiegnijmy jednak trochę w przyszłość. Samsung Galaxy S6. Jaki będzie? Tego nie wie nikt, ale interesuje mnie Wasza wizja. Nie chodzi o specyfikację tylko o funkcję i rozwiązania jakie Wy byście chcieli zobaczyć w tym urządzeniu. Na pracę może składać się grafika i opis, ale sam opis również jest dopuszczalny. Liczy się kreatywność. Nie chodzi o jakieś kosmiczne funkcje, ale takie które przydadzą się Wam jako użytkownikom.

Konkurs potrwa tydzień, do niedzieli 07.09.2014, a zgłoszenia (jedno na osobę) wysyłacie na [email protected]. Postanowiłem, że będziemy w trójkę oceniać prace i wygra ta, która po uśrednieniu głosów zajmie najwyższe miejsce. Oceniać będzie Kasia Pura z tabletowo.pl, Krzysztof Nawrot oraz ja.

Główne nagrody są przygotowane przez Samsung oraz 3mk, która robi folie ochronne. W skład nagród wchodzą bezrękawnik, ręcznik, polówka oraz torba od Samsung wraz z foliami od 3mk do każdej nagrody. Folie przewidziane są do Tab S 8.4 oraz Samsunga Galaxy S5 i Note 3. Nie znam konkretnej liczby folii, ale wszystkie, które przyjdą dostaniecie Wy. Do każdego zestawu dostaniecie smyczkę i nagrody pocieszenia to również smyczki. Kilka rzeczy jest więc myślę, że warto powalczyć 😉 Zapraszam do filmu po więcej szczegółów i powodzenia.

Regulamin konkursu

Fundatorem nagród jest firma Samsung i 3mk.

Bez-nazwy-1

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *