Trochę to dłużej trwało i przepraszam za godzinne opóźnienie. Konkurencja była naprawdę bardzo silna więc trudno było wybrać te najlepsze prace. Wszystko będziecie mieli wytłumaczone w filmie, ale chcemy Wam wszystkim pogratulować i podziękować. Większość z Was przyłożyła się i stworzyła bardzo interesujące wizje Samsunga Galaxy S6.

Zacznijmy jednak od nagród. Do wspomnianych wcześniej: bezrękawnika, ręcznika plażowego, polówki i torby od Samsunga, które możecie zobaczyć poniżej, doszło trochę nagród od firmy 3mk, która zajmuje się produkcją folii na smartfony i tablety. Te na Samsunga Galaxy S5 ma już w swojej kolekcji od jakiegoś czasu (sam używam Matte na S5 od 3mk), ale wielkość 8,4 na Tab S to zupełna nowość i myślę, że będziecie jednymi z pierwszych, którzy jej używają.

Pierwsze 4 zestawy dostają dodatkowo duże breloczki i żele czyszczące ekran, a pozostałe 4 małe breloczki do folii Tab S. A tak to dokładnie wygląda, a każde zdjęcie prezentuje nagrodę, która przypada na 2 miejsca.

Najważniejsi są jednak zwycięzcy. 8 miejsc za najlepsze, najbardziej kreatywne i realne rozwiązania, które mogą znaleźć się w Samsungu Galaxy S6. Niestety jakość większości prac był na niskim poziomie, wliczając w to błędy ortograficzne więc postanowiłem opowiedzieć o Waszych dziełach zamiast je prezentować publicznie. Imię, nazwisko plus „bendzie” i „dotknom” słabo się komponuje prawda? Oszczędziłem Wam tego 🙂

1 miejsce: Marcel Wdówka.
2 miejsce: Rafał Miśkiewicz.
3 miejsce: Paweł Jędrzejczyk.
4 miejsce: Hubert Włocławek.
5 miejsce: Bogdan Jankowski.
6 miejsce: Joanna Jamróz.
7 miejsce: Mati Witczak.
8 miejsce: Anula Wawrzyniak.

Gratulujemy wszystkim wygranym, prosimy o ponownie wysłać maila z adresem wysyłki ([email protected]) oraz zapraszamy do kolejnych konkursów. Chcemy nawiązać współpracę z kolejnymi firmami, aby z każdym konkursem pula nagród była jeszcze większa.

Dzięki Kasia i Krzychu za pomoc w wyborze najlepszych prac 🙂

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

One reply on “Wyniki konkursu – Jaki będzie Samsung Galaxy S6?”

  • Jędrzej Małkowski
    15 września 2014 at 15:28

    Żałuję trochę że się nie załapałem bo moja folia w S5 kwalyfikuje się do wymiany:/ Gratuluję zwycięzcą 🙂