Trochę czasu minęło od IFA w Berlinie. Do sprzedaży trafił już Note 4, Gear S, a wszystko na to wskazuje, że również Gear Circle możemy już nabyć. Gear Circle czyli co? Szerzej pisaliśmy o tym w tym artykule, ale zastanówmy się ile tak naprawdę mogą kosztować kolejne słuchawki od koreańskiego producenta?

Samsung Gear Circle to słuchawki, które niewątpliwie są przeznaczone dla osób, które aktywnie spędzają czas. Nie oznacza to, że nie możemy w nich korzystać na co dzień, ale ich ergonomiczny kształt oraz funkcje ułatwią życie np. biegaczom. Pomimo tego, że Gear Circle zaprezentowano razem z Gear S działają one z innymi urządzeniami. Warto odnotować, że słuchawki te posiadają magnetyczny zamek, który możemy zamknąć wtedy gdy nie używamy urządzenia i w postaci wisiorka spoczną na naszej szyi. Ciekawym rozwiązaniem jest wibracja, która będzie sygnalizować informację o powiadomieniach czy nadchodzących połączeniach.

gear-s-running

Kilka dodatkowych rozwiązań i ciekawe wzornictwo niestety są okupione nieco wygórowaną ceną. Nieoficjalne, udało nam się dowiedzieć, że Gear Circle będzie kosztować ok. 500 zł. Nie są to pewne informacje dlatego nie podajemy nazwy sklepu, który udostępnił nam cenę urządzenia, ale wygląda na to, że to pewniak. Mając na uwadze cenę dousznych słuchawek LEVEL IN (ok. 300 zł) oraz nausznych LEVEL ON (500-600 zł) Gear Circle nie wypadają już tak źle. Zainteresowani?


Źródło zdjęć: Samsung

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 replies on “Znamy cenę Samsung Gear Circle!”

 • luk
  29 października 2014 at 21:29

  No Note 3 to prawie rok temu już trafił 😀

 • xxxx
  29 października 2014 at 21:58

  Note 3 już w sprzedaży :D?

 • Pshem
  18 listopada 2014 at 16:58

  500 zł hmm… a były fajne słuchawki stereo bluetooth to zniknęły z oferty. Ja tego nie rozumiem kosztowały niecałe 200 zł i teraz mam dopłacać ponad 300 zł za magnesy ? Bo lepszy dźwięk ? Samsung i tak bardzo dobrze robił jakościowo słuchawki douszne, że w zupełności wystarczyły. Poczekam, aż design tych słuchawek zmieni się na bezsoplowy to pomyślę. Ale nie za 500 zł.