To co wszyscy najbardziej lubimy to promocje i konkursy. O ile w tych drugich nie zawsze mamy szczęście wygrać bo są lepsi i szybsi, to w przypadku zniżek wszyscy mamy równe szanse. Zdarza się czasami tak, że nie załapiemy się na urządzenie w obniżonej cenie nie z naszych przyczyn i to miało właśnie miejsce w przypadku promocji na tablety Samsung Galaxy Tab S. Okazuje się, że finał całej akcji ma miejsce dopiero teraz, ale trzeba przyznać, że Samsung zachował się właściwie.

Cała akcja miała miejsce jeszcze w sierpniu i pisaliśmy o niej dokładnie tutaj. Tablet za połowę ceny to nie lada gratka i doszło do tego, że liczba zamówionych sztuk przerosła zaopatrzenie sklepów i prawdopodobnie samego Samsunga. Najszybciej z opresji wybrnął Sferis, który zrealizował wszystkie zamówienia z drobnym opóźnieniem w promocyjnej cenie. Okazuje się, że użytkownicy, którzy zamówili tablet w promocyjnej cenie w innych sklepach, w tym tygodniu otrzymali listy od sklepów oraz od samego koreańskiego producenta z przeprosinami za zaistniałą sytuację. To jednak nie koniec, bo w ramach zadośćuczynienia użytkownicy mogą kupić zamówiony wcześniej tablet w promocyjnej cenie oraz otrzymają bon o wartości 100 złotych na akcesoria Samsung lub nowe urządzenie koreańskiego producenta.

Okazuje się, że jedynym minusem całego zamieszania jest otrzymanie urządzenia 3 miesiące później. Dodatkowo oferta z przeprosinami jest ważna 14 dni, więc nie należy długo się zastanawiać. A czy Wam udało się otrzymać swój tablet zamówiony w trakcie promocji w sierpniu? Czy może korzystacie teraz z tego dodatku? Koniecznie dajcie znać w komentarzach, co o tym myślicie.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

8 replies on “Pamiętacie promocję Samsunga na tablety Galaxy Tab S? Można je jeszcze kupić o połowę taniej, ale jest jeden warunek”

 • uki
  21 listopada 2014 at 18:43

  Odkupię kod rabatowy na Tab S 10.5. [email protected]

 • Marek Ciesielski
  21 listopada 2014 at 21:12

  dno i żenada, pozdrawiam, jako były posiadacz pre-orderu Taba S 😀

 • szajba98
  23 listopada 2014 at 10:25

  chętnie odkupie kod rabatowy na tab s 8.4, moze byc wersja lte, [email protected] pozdrawiam

 • chrum
  24 listopada 2014 at 15:50

  Udało się kupić latem Taba S w MM, a teraz dostałem kod na drugi z Saturna i bonik na akcesoria. To miłe 🙂

 • mm
  26 listopada 2014 at 21:10

  orientuje sie ktos, czy teraz gdy cena w media-markcie na 10.5 LTE spadła do 2099zł to kod daje możliwość zakupu za 1049,50zł czy dalej za 1149,50zł ?

 • jj
  9 grudnia 2014 at 11:40

  Napisałem do Samsunga (korzystając z czatu) – twierdzą, że artykuł jest niezgodny z prawdą. Możecie się ustosunkować?

  • 9 grudnia 2014 at 13:54

   A do czego mamy się ustosunkować, jak nie napisałeś co jest niezgodne z prawdą?

   • jj
    6 lutego 2015 at 17:01

    Ogólnie, artykuł. Żeby było łatwiej, zacytuję najważniejszy fragment:

    „Okazuje się, że użytkownicy, którzy zamówili tablet w promocyjnej cenie w innych sklepach, w tym tygodniu otrzymali listy od sklepów oraz od samego koreańskiego producenta z przeprosinami za zaistniałą sytuację. To jednak nie koniec, bo w ramach zadośćuczynienia użytkownicy mogą kupić zamówiony wcześniej tablet w promocyjnej cenie oraz otrzymają bon o wartości 100 złotych na akcesoria Samsung lub nowe urządzenie koreańskiego producenta.”

    Kupowałem w Komputroniku, inny kolega w X-Kom. Nie dostaliśmy mejli. Zaciekawiony napisałem do Samsunga. Twierdzą, że nie słyszeli o takiej akcji.