Wygląda na to, że prace nad nowym TouchWizem idą pełną parą. Świadczyć o tym może duża ilość pojawiających się screenów, które ostatnio zalewają sieć. Wczoraj informowaliśmy Was, że jest duża szansa na to, że nowa wersja TouchWiz umożliwi zmianę motywów, a dziś wyciekł wygląd ikonki, która ma to umożliwić.

System Android jak na razie nie ma konkurencji. Co prawda firmy próbują coś stworzyć nowego, a takim przykładem jest chociażby Ubuntu, który miał zagrozić Androidowi, ale jak wiemy tak się nie stało, czy system Firefox OS, który także nie osiągnął większego sukcesu. Aby stworzyć jakąś konkurencje dla systemu operacyjnego od Google, kilka firm postanowiło połączyć siły i popracować nad nowym pomysłem. Tym pomysłem, a dokładnie nakładką jest TouchWiz, który może powalczyć o miejsce w pobliżu podium. Niewątpliwie Samsung ma bardzo trudne zadanie, aby zachęcić klientów właśnie do swojego rozwiązania. Ja im mocno kibicuje i mam nadzieję, że im się uda.

Przejdźmy jednak do najnowszych informacji odnośnie TouchWiza. Motywy, które pojawiły się ostatnio w sieci mogą być dostępne w sklepie dla przyszłych interakcji z TouchWizem, sądząc z wycieku na początku tego tygodnia. Natomiast wczorajsze i dzisiejsze wieści sugerują i zarazem potwierdzają, że będziemy mogli zmieniać wygląd systemu dzięki wbudowanej opcji, bez konieczności pobierania motywów ze sklepu.

Jak widać z poniższych zdjęć, TouchWiz w wersji beta posiada aplikację Themes, dzięki której w prosty sposób zmienimy interfejs użytkownika. Taka funkcja jest dostępna też na smartfonach Sony Xperia. Wygląda na to, że podczas premiery nowego TouchWiza będziemy mieli więcej opcji do wyboru. Oczywiście inne firmy już od dawna umożliwiają swoim użytkownikom możliwość zmiany interfejsu, ale umieszczenie jej także w nowej nakładce od Samsunga z pewnością tchnie nowe życie w starzejącym się interfejsie.

źródło: Toranji.ir przez PhoneArena

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 replies on “Kolejny wyciek nowego TouchWiz. Tym razem aplikacja do zmiany motywu”

 • Gontar
  26 listopada 2014 at 14:35

  Moim zdaniem świetna opcja, mam nadzieję na duży wybór motywów .

 • Filip Falarz
  26 listopada 2014 at 19:18

  i 3/4 płatne 🙂

 • Lary
  27 listopada 2014 at 08:29

  Taki wybór motywów to już był w S4 z custom romami więc nic nowego