Samsung w naszym kraju ma się bardzo dobrze. Do takich wniosków możemy dojść, ponieważ firma otwiera swój kolejny salon. Obecnie w Polsce mamy 9 sklepów Brand Store, mianowicie w Białymstoku, Gdańsku, Katowicach (tutaj aż dwa), Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu. Dzisiaj polski oddział Samsunga otworzy już dziesiąty Brand Store w Polsce.

Dzisiaj, tj. piątek 1 maja 2015 roku firma Samsung otworzy oficjalny salon sprzedaży na Lotnisku Chopina w Warszawie. Tym samym będzie to pierwszy w Polsce (drugi w stolicy) i jeden z nielicznych na świecie Brand Store Samsung działający na lotnisku. Trzeba przyznać, że miejsce dość nietypowe na tego typu sklep, ale z ekonomicznego punktu widzenia bardzo dobre, gdyż w zeszłym roku skorzystało z niego ponad 10 mln osób. Warto dodać, że nowy Brand Store znajdować się będzie w nowym terminalu, który zostanie udostępniony wszystkim pasażerom dopiero pod koniec maja.

Lotnisko Chopina w Warszawie to obecnie największy tego typu obiekt w Polsce. W ubiegłym roku skorzystało z niego 10,6 mln pasażerów, a obecny rok już zapowiada się rekordowo. Z kolei nowy terminal jest przystosowany do obsługi nawet 20 mln osób rocznie. To ogromny rynek. Samsung kontynuuje inwestowanie w Polsce, dlatego nie może zabraknąć naszej marki w jednej z najważniejszych lokalizacji w kraju.

Olaf Krynicki, rzecznik prasowy Samsung Electronics Polska

W nowo otwartym salonie Samsung Brand Store można będzie zobaczyć najnowsze i najwydajniejsze obecnie smartfony z serii Galaxy S, czyli Galaxy S6 i S6 edge. Ci, którzy zdecydują się odwiedzić salon Samsung na Lotnisku Chopina będą mieli okazję zapoznać się z innymi urządzeniami firmy, czyli ze smartfonami, smartwatchami, tabletami, oraz szeroką gamą akcesoriów – od pokrowców, przez ładowarki bezprzewodowe czy słuchawki. Mniej obeznanym osobom w technologii pomogą lub doradzą pracownicy sklepu.

Podczas otwarcia nowego sklepu nie mogło zabraknąć także atrakcji. Osoby, które zdecydują się odwiedzić Brand Store na Lotnisku Chopina, będą mogły liczyć na specjalne upominki i atrakcje. Kto wie, może do wygrania będzie Galaxy S6? Jak już wspominałem oficjalne otwarcie salonu odbędzie się w piątek 1 maja.

źródło: Samsung (informacja prasowa)

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

One reply on “Samsung otwiera kolejny Brand Store w Polsce. Ciekawi gdzie?”