Będzie czy nie. Kiedy? A co to urządzenie brandowane? A jak długo urządzenie brandowane dostaje później aktualizacje po niebrandowanym? Kiedy aktualizacja dla starszych modeli? A kiedy u operatora? A w Orange już teraz. Dzisiaj przyszła radosna nowina dla użytkowników Samsunga Galaxy Note 3, którzy mają brand Orange.

Póki co nie mamy za dużo informacji, ale najważniejsze jest to, że Orange nie zostawiło swoich klientów na pastwę losu. Są jednak bardziej pozytywne wiadomości. Soft, który dostali użytkownicy Orange jest nowszy niż XEO (niebrandowany) czy ten z Plusa. Data tworzenia softu jest z kwietnia, a te dwa, które pojawiły się wcześniej z lutego. Czekam na informacje o zmianach i ewentualnych problemach. Jak tylko coś będę wiedział uzupełnię wpis. Dzięki Adam!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6 replies on “Samsung Galaxy Note 3 otrzymuje aktualizację do 5.0 Lollipop, w Orange.”

 • Kamil
  7 czerwca 2015 at 20:39

  http://www.compforum.y0.pl/news.php?readmore=1040
  Ale się porobiło i kolejny wywiad z Nazir gdy inni zaspali 🙂

 • liukang
  8 czerwca 2015 at 11:35

  A Play dalej się ociąga. Szumnie zapowiedzieli aktualizację, a tu kolejne miesiące mijają i nic. Note 3 w Play nadal bez lizaka.

  • kolo pikolo
   22 sierpnia 2015 at 11:58

   Masz racje mijają kolejne miesiące a Play nadal nie dał aktualizacji do note 3. Beznadziejny brand ktory tylko w….a zwlaszcza gdy w nocy rozladuje sie telefon dzwiek głupiego logo operatora budzi pół bloku to samo przy włączeniu. Nigdy wiecej telefon z sieci tylko wolna sprzedaż

 • cocosh
  11 czerwca 2015 at 02:17

  Niestety po aktualizacji do Lollipopa zaczęły pojawiać się błędy, których wcześniej nigdy nie było (Note 3 z brandem Orange)!
  1. Przy podłączaniu słuchawki bluetooth włącza się Yanosik (zawsze). Przy innej operacji (nie pamiętam już jakiej) inna aplikacja się dwa razy uruchomiła sama.
  2. Kilka razy zdarzyło się, że podczas rozmowy przez słuchawkę bluetooth druga strona mnie nie słyszała.
  3. Coś się zawiesiło i telefon nie wysyłał SMSów – poszły dopiero po restarcie telefonu.
  4. Przy próbie wyświetlania wszystkich notatek w aplikacji S Note, aplikacja się zamyka (zawsze tak jest po aktualizacji).
  5. W bardzo ostrym świetle słonecznym nie działał (lub źle działał) czujnik światła – ekran był maksymalnie ściemniony i prawie nic nie było widać.
  Nigdy te rzeczy nie wystąpiły na androidzie 4.4.2. Nigdy! Na androidzie 4.4.2 mój Note 3 działał PERFEKCYJNIE!

 • cocosh
  11 czerwca 2015 at 02:18

  Kolorystyka Lizaka jest beznadziejna …taka kobieca:-)

 • 11 czerwca 2015 at 09:23

  Właśnie idealne kolory dla kobietek 😀
  transport ADR