I wszystko to o czym pisałem miesiąc temu bardzo ładnie się potwierdziło. To już pewne, że na początku przyszłego miesiąca widzimy się w Kielcach, bo właśnie w tym mieście Samsung oficjalnie uruchomi swój kolejny salon firmowy. Jeśli ktoś nie wie, gdzie są Kielce to przypominam, że to „stolica” województwa świętokrzyskiego, gdzie jakby nie patrzeć Brand Store brakowało. 

Z tego co zauważyłem, to prace wykończeniowe trwają, ale robotnicy nie mają za dużo czasu i mam nadzieję, że się wyrobią. Wszystko dlatego, że oficjalnie otwarcie ma odbyć się już za niecały tydzień, a dokładniej 4 grudnia i będzie to już dwunasty oficjalny salon Samsunga w naszym kraju. Cała impreza rozpocznie się o godzinie 16:00, a salon został ulokowany na poziomie -1 w Galerii Echo (tuż obok czerwonej sceny) przy ulicy Świętokrzyskiej 20.

Samsung Brand Store w Kielcach / źródło: Tabletowo
Samsung Brand Store w Kielcach / źródło: Tabletowo

 

Warto zjawić się na otwarciu, bo jak to bywa w przypadku takich wydarzeń, można liczyć na różnego rodzaju promocje i atrakcje. Wiemy już, że w dniu inauguracji nowego salonu można liczyć na 10% rabatu, który obowiązuje na cały asortyment i dodatkowo 30% rabatu na wybrane akcesoria. Będzie też gratka dla zainteresowanych Gear’em S2, bo jak się komuś poszczęści w konkursie, to wyjdzie z salonu z najnowszym smartwachem na ręce.

źródło: własne, Tabletowo

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *