Z pewnością kojarzycie takie tytułu jak Mortal Kombat X, Injustice: Gods Among Us czy WWE Immortals. Choć wszystkie te gry rozgrywają się w innych czasach, innych miejscach i z innymi bohaterami to mają jeden wspólny mianownik – można je zaliczyć do najlepszych bijatyk na Androida. Już niebawem dołączy do nich kolejna, dobrze zapowiadająca się produkcja – Gods of Rome od Gameloftu. 

Już sam tytuł nowej gry Gameloftu może sugerować, gdzie będzie rozgrywała się cała akcja. Gra przeniesie nas do antycznego świata, a my będziemy mogli się wcielić w najlepszych wojowników tamego okresu jak Spartakusa, Atlasa czy nawet samego boga Zeusa. Ogólnie problem jest taki, że dusze tych wojowników zostały pojmane i wysłane na bitwę, a naszym zadaniem zapewne będzie odwrócenie ich losów.Jak można zuważyć, gra ma niezłą oprawę graficzną, wliczając w to nie tylko samych bohaterów, ale też otoczenie, gdzie „też coś się dzieje”.

Gameloft wrzucił wideo-zapowiedź z krótką prezentacją rozgrywki. Konkretna data premiery Gods of Rome nie jest jeszcze znana, ale wkrótce ma zostać wydana i będzie dostępna na trzy systemu – Android, iOS oraz Windows Phone. Gra zapowiada się świetnie i mam nadzieję, że nie zostanie zniszczona przez mikro-płatności (które pewnie będą obecne, zważając na producenta).

Tak swoją drogą, jakby Zeus miał kapelusz to wyglądałby jak spasiony Raiden z Mortal Kombat. Co Wy na to? 🙂

źrodło grafiki tytułowej: Gameloft
źródło: Gameloft

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *