Jeszcze na premierze Samsunga Galaxy S7 obiecałem Wam, że zrobię giveaway, w którym do wygrania będą okulary Samsung Gear VR. Pewnie już sporo z Was zaczęło wątpić, ale słowa dotrzymałem, choć rzeczywiście musieliście uzbroić się w trochę cierpliwości. Kilka dni temu był szybki giveaway, gdzie rozdawaliśmy klucz do gry Tom Clancy’s The Division, a dzisiaj w końcu przyszedł czas na gogle wirtualnej rzeczywistości od Samsunga. To jak, kto ma ochotę? 

Zasady znacie doskonale, tak samo jak urządzenie, które można wygrać, ale pozwólcie, że opiszę je trochę dokładniej, bo jak wiemy wersji Gear VR jest kilka. Te w tym giveaway to Samsung Gear VR określane jako Lite i oznaczone numerem SM-R322. Według oficjalnych informacji są przeznaczone dla kilku najnowszych smartfonów Samsunga jak Galaxy S6, Galaxy S6 edge, Galaxy S6 edge+ i Galaxy Note 5, ale też najnowszych modeli jak Galaxy S7 i Galaxy S7 edge. Warto o tym pamiętać, by wszystko działało jak należy. Nagroda jest całkiem sporo warta, bo chcąc kupić ja w pierwszym lepszym sklepie z elektroniką trzeba wyciągnąć z konta około 499 złotych.

Samsung Gear VR Lite / fot. Samsung
Samsung Gear VR Lite / fot. Samsung

 

Jak zgarnąć Samsung Gear VR?

Jest jedna sztuka Samsung Gear VR do wygrania, więc będzie jeden zwycięzca, który zostanie wyłoniony spośród użytkowników biorących udział w giveaway. Poniżej macie 8 sposobów na to, by wejść do rywalizacji i po chwili mieć już 17 szans na wygraną, jeśli wszystkie poniższe akcje zostaną zrobione. Jedno zgłoszenie macie już na starcie, bo wystarczy kliknąć w gwiazdkę, a dwie dodatkowe szanse otrzymacie za wizytę na naszym Facebooku, dodanie galaktycznego do obserwowanych na Twitterze, wejście na Instagrama i dodanie naszego profilu do obserwowanych lub puszczenie tweeta z hasztagiem #GalaktycznyGIVEAWAY. Najwięcej jest warty tweet z linkiem do konkursu, za którego dostajecie 4 punkty.

Giveaway trwa do 26 marca 2016 roku, do godziny 23:59. Wyniki będą podane w tym wpisie, jak tylko wylosujemy zwycięzcę. Powodzenia!

Samsung Gear VR GIVEAWAY!

Zasady i warunki:

 • Giveaway jest organizowany przez Blog 2po2.pl i obsługiwany dzięki platformie Gleam.
 • Nagrodą są gogle wirtualnej rzeczywistości Samsung Gear VR.
 • Uczestnikiem musi być osoba, która w dniu rozpoczęcia konkursu ma ukończone 18 lat (jest pełnoletnia).
 • Wyjątkowo, jeśli osoba jest niepełnoletnia, może wziąć udział, ale tylko po wysłaniu do nas na maila [email protected] odręcznie napisanej i podpisanej zgody od rodzica lub prawnego opiekuna.
 • Uczestnik może zgłosić się tylko za pomocą jednego e-maila. Wszelkie próby oszustwa będą kończyły się wykluczeniem.
 • Zgadzamy się na wysyłkę zagranicę i nie ponosimy odpowiedzialności za wszelkie dodatkowe opłaty oraz zagubienie paczki.
 • Pokrywamy koszt wysyłki nagrody, jeśli wartość wysyłki nie przekroczy rozsądnej wartości.
 • Możemy wprowadzić zmiany w trakcie trwania giveaway, ale musimy niezwłocznie poinformować o tym uczestników.

Wyniki:

Zwycięzcą został Michał Szustkiewicz, któremu serdecznie gratulujemy! Jednocześnie informujemy, że na wiadomość zwrotną potwierdzającą otrzymanie wiadomości o wygranej i zawierającej dane do wysyłki nagrody czekamy do wtorku (29.03.2016) do godziny 12:00. Jeśli nie dostaniemy odpowiedzi, wybierzemy kolejnego zwycięzcę.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 replies on “Galaktyczny Giveaway #4: Wygraj Samsung Gear VR!”

 • Marcin
  19 marca 2016 at 19:27

  Może i tym razem się uda… 🙂

 • Edmond Leung
  23 marca 2016 at 08:08

  Thank you for the awesomeness, the contest, and generosity. 🙂 Glascias .

 • martoolla
  23 marca 2016 at 11:06

  Kruca fuks co za Mega sprawa! Może wreszcie i ja odlecę, kiedy mąż odlatuje w garażu grzebiąc przy Junaku 😉