Na początku października ruszyliśmy z konkursem #MotoGalaktyczny, gdzie do zgarnięcia były dwa smartfony od Motoroli. Dwa budżetowe modele, ale z naprawdę ciekawą specyfikacją – Moto G6 Play i Moto E5 Play. Po dwóch tygodniach zmagań czas najwyższy ogłosić wyniki. Smartfony wędrują do… ?

…do dwóch osób, ale o tym za chwilę. Przyznam szczerze, że nie spodziewałem się takiego obrotu sprawy. Gdy pojawił się tekst z konkursem to – mimo dwóch świetnych nagród – zainteresowanie było znikome. To mnie zaskoczyło. Ale zaskoczyły mnie też ostatnie dni przed 19-tym, gdzie zdjęć pojawiało się najwięcej, a ja co chwilę dostawałem powiadomienie o nowym zgłoszeniu. Widać, że każdy czekał do prawie ostatniej chwili.

Poziom był wysoki i sporo osób włożyło mnóstwo serducha i pracy żeby zdjęcia były jak najlepsze i jak najbardziej kreatywne. To były trudny wybór, ale ostatecznie wybraliśmy dwie zwycięskie prace i zaskakująco, zdecydowaliśmy też o trzeciej, dodatkowej nagrodzie-niespodziance.

Zatem, żeby nie przedłużać, poniżej nagrodzone zdjęcia:

I Miejsce i Motorola Moto G6 Play wędruje do: macharetka

https://www.instagram.com/p/BpHCFxYFTZE/?utm_source=ig_web_copy_link

II Miejsce i Motorola Moto G5 Play wędruje do: peter.gie

https://www.instagram.com/p/BpIC648FUAk/?utm_source=ig_web_copy_link

I wyjątkowo, dodatkowo, z wyróżnieniem III Miejsce i nagroda-niespodzianka wędruje do: myhideawayy 

https://www.instagram.com/p/BpINvNllqMa/

Wszystkim, którzy zdecydowali się wziąć udział w konkursie dziękuję i zapraszam w przyszłości, a zwycięzcom serdecznie gratuluje!

Wszystkie prace konkursowe możecie obejrzeć na Facebooku, Twitterze i Instagramie wyszukując tam posty z hasztagiem: #MotoGalaktyczny.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *