Używam Spotify od dobrych kilku miesięcy. Tak, dobrze przeczytaliście, od miesięcy. Wcześniej korzystałem z Tidala, jeszcze wcześniej z niczego, a na Spotify Premium przerzuciłem się stosunkowo niedawno. Nie żałuję, bo teraz swojej ulubionej playlisty słucham niemal wszędzie tam gdzie mogę. Też zaczynałem od cebulowej promocji trzy miesiące za 99 groszy, więc jeśli też chcecie tak zrobić, to tym razem można skorzystać z innej – dwa miesiące za darmo.

Spotify raczej nikomu nie trzeba przedstawiać. To chyba najpopularniejsza usługa do słuchania wszelkiej maści muzyki, audycji radiowych i podcastów. Tak a propos, nasz podcast Dwóch po dwóch też tam jest i wszystkie odcinki możecie znaleźć tutaj.

Spotify ruszył z nową promocją z okazji zbliżających się Walentynek. Każdy nowy użytkownik, który zarejestruje się w usłudze, dostanie dwa miesiące dostępu do Premium za darmo, a nie jak to było do tej pory, tylko miesiąc. Dla ułatwienia, link jest podpięty pod poniższe zdjęcie, więc wystarczy kliknąć. Z informacji wynika, że promocja nie jest kierowana do osób, które już kiedyś korzystały z Premium na swoim koncie, ale pewnie i tak Polacy jakoś obejście na to znajdą. Warto też pamiętać o rezygnacji z usługi, jeśli nie chcemy w trzecim i kolejnych miesiącach płacić pełnej kwoty za dostęp.

Spotify Premium od darmówki jest lepszy przede wszystkim w trzech kwestiach: możemy słuchać muzyki w wyższej jakości, nie mamy reklam, których w wersji Free nie możemy nawet pominąć i możemy słuchać muzyki bez dostępu do Internetu (o ile wcześniej wybrane kawałki ściągniemy na urządzenie).

Korzystacie ze Spotify? Jak coś to możecie podzielić się swoją playlistą w komentarzach 🙂

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *