Koniec wakacji to dla większości dzieci i młodzieży smutny czas. Rozpoczyna się szkoła, dzień jest kruszy i pogoda już taka sobie. Na pocieszenie mamy dobrą wiadomość dla tych, którzy mają smartfon z Androidem i korzystają z Google Play. W markecie rozpoczęła się wyprzedaż z okazji końca wakacji, gdzie można znaleźć aż 16 ciekawych aplikacji w bardzo, bardzo promocyjnych cenach.

Ceny zostały obniżone tak, że większość programów i gier (tych drugich jest przeważająca ilość) kosztuje w granicach 3 złotych. Najmniej będziemy musieli zapłacić za Beautiful Widgets i Spirits. Najdroższą pozycją jest gra strategiczna i nazwie Crystal Defenders – została wyceniona na 4,23 złote.

Na liście jest kilka ciekawych aplikacji, an które warto przeznaczyć kilak złotych. Pierwsza z nich to N.O.V.A. 3 – Near Orbit Vanguard Alliance, gra która uznawana jest za Crysis’a na urządzenia mobilne. Warto zastanowić się jeszcze nad zakupem Gangstar Rio: Cuty of Saints i Modern Combat 3: Fallen Nation – ich cena wynosi teraz 3,16 złotych. Z programów ciekawymi propozycjami są SwiftKey 3 Keyboard (3,63, zł) i Vignette (3,34 zł).

Nie byliśmy w stanie odnaleźć żadnej daty kończącą promocję, ale skoro jest to oferta na zakończenie wakacji i lata, ostatnim dniem promocji może być 21 wrzesień. Z drugiej jednak strony warto zakupić wybrane gry już teraz, bo informacja o końcowym dniu promocji nie jest potwierdzona. Przyznam się, że ja sam wydałem dzisiaj rano kilkanaście złotych.

Pełną ofertę specjalną można znaleźć tutaj.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

One reply on “Wyprzedaż aplikacji w Google Play z okazji końca wakacji”

  • Maciejko
    1 września 2012 at 13:52

    Super, wlasnie kupilem NOVA 3 i vignete 🙂