Ja zapewne wiecie, gigant z Mountain View od 27 września ostro świętuje. Ma co świętować, bo z Google Play pobrano już przeszło 25 miliardów aplikacji. Z tej okazji wyróżnione gry i programy użytkowe sprzedawane są za 25 centów, co w przeliczeniu wynosi około 80 groszy. Dzisiaj ostatni dzień promocji z kilkoma hitami. Nic tylko pobierać!

Od czwartku użytkownicy urządzeń z Androidem mają okazję zapełnić pamięć w swoich smartfonach i tabletach megabajtami porządnego „staff’u”. Pierwszego dnia w promocji było kilkanaście godnych uwagi aplikacji wśród, których znalazły się takie perełki jak runtastic PRO, Angry Birds Space Premium, Asphalt 7: Heat czy OfficeSuite Pro 6.

Promocje były jednodniowe, co oznacza, że każdego dnia, począwszy od 27 września zmieniała się lista z wybranymi, przecenionymi aplikacjami. Mówi się, że to co dobre szybko się kończy i tak jest też (niestety) z ofertą Google. Najbliższe godziny będą ostatnimi, kiedy będzie można pobrać naprawdę świetne aplikacje za „grosze”.

W ostatni dzień promocji jest dostępnych 14 aplikacji. Prawdziwymi hitami są Horn – wspaniała gra przygodowa ze świetną grafiką 3D i The Dark Knight Rises – przygody człowieka z nietoperzem na piersi od Gameloftu. Warto też zwrócić uwagę na zaawansowany program do rysowania o nazwie SketchBook Pro i przybornik Smart Tools. Pełna lista aplikacji w promocji znajduje się poniżej:

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *