Nie tak dawno pisaliśmy o zbliżającej się premierze najnowszej części gry Need for Speed, która na urządzenia mobilne z Androidem miała pojawić się pod koniec października. Zgodnie z planem, Need for Speed Most Wanted bez żadnego poślizgu zawitał dzisiaj wśród aplikacji w internetowym sklepie Google Play.

„Odważysz się zostać Most Wanted? Zapnij pas, wciśnij gaz i trzymaj się mocno – czeka cię przejażdżka życia. Ucieknij policji, przechytrz rywali i prześcignij znajomych. Przed tobą najostrzejsza jazda w całej serii NFS. Czy odważysz się zostać Most Wanted?”

 – możemy przeczytać w Google Play

W grze Need for Speed Most Wanted wcielamy się w kierowcę, który bierze udział w nielegalnych wyścigach po ulicach wielkiej metropolii. Gracz ma szansę zasiąść za kółkiem luksusowych i mocno podrasowanych aut, gdzie lekkie wciśnięcie pedału gazu, od razu wbija w fotel. Do dyspozycji jest ponad 35 samochodów, od małych i szybkich jak Porsche 911 Carrera S czy SRT Viper GTS do dużych i nieco wolniejszych jak Hummer H1.

Podczas rozgrywki musimy mieć na oku nie tylko przeciwników, ale także policję, która ściga łamiących wszelkie ograniczenia prędkości. Samochody możemy poddać tuningowi, za równo temu wizualnemu jak i mechanicznemu. Niezwykle ciekawym elementem jest wprowadzenie systemu zniszczeń, który sprawia, że rozgrywka jest jeszcze bardziej realistyczna.

Firmę Electronic Arts należy pochwalić za znakomitą oprawę audio-wizualną gry. Modele samochodów jak i otaczający nas w grze świat jest piękny, wykonany jest z niezwykłą dbałością o szczegóły. Wspomniany system zniszczeń, liczne efekty, systemy cząstek i rozmycie sprawiają, że jest to jedna z najlepiej prezentujących gier na platformy mobilne.

Need for Speed Most Wanted jest przeznaczony dla urządzeń, które posiadają systemu Android w wersji 2.3.3 lub wyższej. Gra została wyceniona na niecałe 30 złotych i można ją pobrać z poniższego linku.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *