W przedostatni dzień października tego roku w sklepie Google Play zawitała najnowsza odsłona dynamicznych wyścigów ze stajni Electronic Arts – Need for Speed Most Wanted. W dniu premiery i jakiś czas po niej na grę trzeba było przeznaczyć niecałe 30 złotych. Mamy wspaniałą wiadomość dla tych, którzy jeszcze wstrzymali się z zakupem najnowszego NFS’a, bo z okazji okresu świątecznego i końca roku, grę można dorwać z 86-procentowym rabatem.

W Need for Speed Most Wanted ścigamy się w nielegalnych wyścigach, siedząc za kierownicą szybkich, luksusowych i piekielnie mocnych samochodów. Tych jest aż 35, gdzie na uwagę zasługują takie maszyny jak Porsche 911 Carrera S, Lamborghini Aventador LP700-4 czy SRT Viper GTS. Gra ma świetną oprawę za równo pod względem wizualnym jak i dźwiękowym i zapewnia godziny szalonej i wciągającej rozrywki.

Przeczytaj też: Need for Speed Most Wanted pojawił się w Google Play!

Need for Speed Most Wanted po tak wielkiej obniżce kosztuje zaledwie 3,76 złotych, więc jest to znakomita okazja, by wejść w posiadanie naprawdę niezłej gry. Można ją pobrać klikając w poniższy obrazek.

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *