iFider News jest aplikacją od Runloop.pl, która zbiera wiadomości z wybranych przez nas portali i przedstawia je w przejrzystej, miłej dla oka formie. Parę dni temu do Sklepu Play trafiła aktualizacja, która wprowadza kilka istotnych zmian i poprawek wydajności. 

iFider News pozwala w łatwy i przejrzysty sposób przeglądać wiadomości z różnych źródeł. Źródła z jakich ta aplikacja pobiera informacje jest całkiem sporo – obecnie ponad 200! Biorąc pod uwagę wygląd i funkcjonalność, jest to według mnie najlepsza aplikacja tego typu. Więcej o niej możecie przeczytać w pierwszej części cyklu Galaktyczny Poleca.

IFider to najlepszy sposób na bycie poinformowanym. Wybierz interesujące Cię kategorie i czytaj najnowszeinformacje, dziel się nimi ze znajomymi, bądź na bieżąco! – czytamy w opisie aplikacji w Google Play

Tak jak wspomniałem wyżej, dwa dni temu do Google Play zawitała nowa wersja programu iFider, w której wprowadzono wiele istotnych zmian. Najnowsza wersja została oznaczona numerem 1.1, a zmiany jakie wnosi to:

  • Dodano ponad 200 nowych źródeł informacji
  • Nowe kategorie: Fantastyka oraz Blogi
  • Poprawienie stabilności oraz wydajności aplikacji
  • Dodano uniwersalne menu boczne, dzięki któremu w łatwy sposób można dodawać interesujące nas kanały

Aplikacja jest stabilna, a sam interfejs bardzo przyjemny dla oka. Twórcy widząc zainteresowanie ze strony użytkowników będą dodawać nowe źródła oraz jeszcze bardziej udoskonalać swoje dzieło, które i tak już jest świetnie wykonane. Przypomnę jeszcze, że wśród nowych źródeł można znaleźć naszą stronę i dodać ją do ulubionych kategorii, tak by być na bieżąco ze wszystkimi informacjami. Blog 2po2.pl znajduje się w kategorii Technika.

ifider-galaktyczny-pl

Samą aplikację, jak i aktualizację możecie pobrać bezpośrednio ze Sklepu Play. Jest ona oczywiście dostępna za darmo na większość urządzeń z Androidem.

google-play-pobierz

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *