Jeszcze tylko dwa dni dzielą nas od najważniejszego wydarzenia w tabletowym świecie ostatnich miesięcy. Nowa seria tabletów Galaxy Tab S nie jest już dla nas tajemnicą, bo dzięki licznym przeciekom i informacjom znamy ich specyfikację i co ciekawe, wiemy jak będą wyglądać. Czekamy tylko na oficjalnie wieści, które Samsung przekaże prosto z Nowego Yorku. Gdzie w takim razie można na żywo obejrzeć premierę?

Od razu gdy do sieci trafiło zaproszenie na Samsung GALAXY PREMIERE 2014 mogliśmy się domyślać, jakie urządzenie będzie gwiazdą wieczoru. Połączenie słowa GALAXY z hasłem TAB INTO COLOR jednoznacznie wskazywało, że zbliża się premiera nowych tabletów z Androidem wyposażonych w ekran AMOLED. Niejednokrotnie wskazywały na to też informacje, które w kontrolowanej ilości przedostawały się do internetu. W tych ostatnich mogliśmy nawet zobaczyć oficjalne zdjęcia prasowe obydwu wersji – Galaxy Tab S 8.4 i Galaxy Tab S 10.5.

Wszystkiego zostanie potwierdzone na oficjalnej imprezie Samsung GALAXY PREMIERE 2014, która odbędzie się już 12. czerwca w Madison Square Garden w Nowym Yorku. Start wydarzenia zaplanowany jest na godzinę 19:00 czasu lokalnego, więc w Polsce będzie to już godzina 01:00 w nocy (13.06.2014). Czy event można oglądać na żywo? Oczywiście, że tak, jak to przeważnie bywa z konferencjami Samsunga. Wydarzenie będzie można śledzić na stronie Samsung Tomorrow lub na kanale Samsung Mobile w serwisie YouTube.

Samsung GALAXY PREMIERE 2014 Livestream

https://www.youtube.com/watch?v=CInK6ZiaZWY

Relacja na żywo będzie również prowadzona bezpośrednio na naszej stronie, dlatego zapraszamy wszystkich zainteresowanych nowymi, galaktycznymi urządzenia właśnie do nas. Startujemy na chwilę przed rozpoczęciem konferencji w Nowym Yorku, czyli około 00:45 czasu polskiego. Poniżej będzie prowadzony chat, gdzie będzie można komentować wydarzenia z premiery i wyrażać swoje opinie. Jeśli nie chcecie tego przegapić, zapiszcie się do RSVP 😉

Relacja na żywo z Samsung GALAXY PREMIRE 2014

Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, że konferencja jest późno, ale mamy nadzieję, że frekwencja dopisze i będziemy się dobrze bawić. Ułatwieniem będzie na pewno fakt, że po północy zakończy się mecz otwarcia między Brazylią a Chorwacją na Mistrzostaw Świata 2014, więc jeśli ktoś przygotuje sobie większe zapasy (If You Know What I Mean…) to przetrwa jeszcze konferencję. Jak zwykle, dla najbardziej aktywnego uczestnika naszej relacji przygotujemy atrakcyjną nagrodę-niespodziankę.

źródło: Samsung Tomorrow

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

One reply on “Gdzie obejrzeć relację z Samsung GALAXY PREMIERE 2014?”

  • Bartłomiej M
    10 czerwca 2014 at 21:24

    Ciekawe jak się będą prezentowały te tablety z amoledami 😉