Ostatnio Albert pisał o tym, że w Windows Phone Store jest już 300 tysięcy aplikacji, a ich ilość ciągle rośnie. Jak wiemy Windows Phone jest trzecią pozycją wśród najpopularniejszych systemów mobilnych na świecie. Taka liczba aplikacji na użytkownikach wszystkich platform nie robi wrażenia. Nawet użytkownicy Windows Phone narzekają na małą ilość aplikacji. Oliwy do ognia dolewają również producenci. Podczas premier swoich mobilnych tytułów w pierwszej kolejności skupiają się na platformie iOS oraz Android,  tym samym spychając Windows Phone na drugi plan. Uważam, że takie działania nie powinny mieć miejsca i na każdą platformę, aplikacja, gra powinna być udostępniana w tym samym czasie. Takim przykładem może być wypuszczenie w najbliższej przyszłości najnowszej odsłony Need For Speed No Limits przez EA, która pojawi się najpierw na system iOS. Na szczęście taką sytuację choć trochę ratują promocje w Windows Phone, a ta od Rovio Entertainment jest mega okazją.

Rovio to fiński producent gier komputerowych, który najlepiej znany jest dzięki serii Angry Birds. Właśnie w sklepie Windows Phone studio Rovio zorganizowało bardzo dobrą promocję. Obecnie, w sklepie Windows Phone, wszystkie tytuły Angry Birds można pobrać całkowicie za darmo! Jest to niewątpliwie dobra okazja, aby przejść całą serię całkiem za free. Użytkownicy tego systemu powinni być zadowoleni. Windows Phone’owcom radzimy się pospieszyć, ponieważ nie wiadomo do kiedy będzie trwać promocja.

Wszystkich zainteresowanych odsyłam do sklepu Windows Phone skąd możecie pobrać całą serię Angry Birds klikając TUTAJ. Dajcie znać czy skorzystaliście z promocji.

Promocja Angry Birds
Promocja Angry Birds / fot. Windows Phone

 

źródło: WindowsPhone przez EncyklopediaWindowsPhone

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *