Jak być może wiecie, w naszej facebookowej grupie SWITCHED zrzeszającej fanów konsoli Nintendo Switch jest już ponad 3000 członków. Tym samym jest to jedna z większych społeczności w Polsce, która interesuje się Switchem. Kiedyś napisałem tam, że jak stukną trzy tysiące, to będzie konkurs z grą, akurat z serii Assassin’s Creed. A skoro powiedziało się A, to trzeba powiedzieć też B!

Ruszamy na grupie z konkursem, gdzie do zgarnięcia jest nowiutka, fabrycznie zapakowana gra Assassin’s Creed: The Rebel Collection. Oczywiście na konsolę Nintendo Switch. Partnerem konkursu jest Allplay, zaprzyjaźniony sklep z grami i sprzętem dla graczy.

Gry raczej nikomu nie trzeba przedstawiać i jestem pewien, że każdy gracz, niezależenie od platformy, na której gra najczęściej, choć raz słyszał o „Asasynie”. Tutaj mamy grę, która składa się z dwóch części: Assassin’s Creed: Black Flag i Assassin’s Creed: Rogue. Gra z oficjalnej dystrybucji i z polskimi napisami.

Co trzeba zrobić w konkursie?

Jest sklep, który potrzebuje pomocy. Wymyśl najlepsze hasło reklamowe, które idealnie będzie pasowało do sklepu Allplay.

Zadanie jest bardzo proste i związane z naszym partnerem. Jak zwykle, nie chcemy was ograniczać żadną konkretną formą, więc forma pracy konkursowej jest dowolna. Pamiętajcie tylko o tym, że ma to być hasło reklamowe, najbardziej trafne i takie, po przeczytaniu którego, będziemy patrzeć na siebie z lekkim uśmieszkiem i kiwając głową powiemy: „Yeap, mamy to!”.

Do kiedy? Jak zgłosić? Kiedy wyniki?

Swoje zgłoszenia umieszczajcie pod postem konkursowym na grupie SWITCHED. Jeśli jednak nie korzystacie z Facebooka, możecie to zrobić też na dwa inne sposoby, wspomniane poniżej. I żeby była jasność, jedna osoba może zgłosić maksymalnie dwie prace konkursowe.

  • wyślij wiadomość na konkursowy mail: [email protected]
  • napisz w komentarzu pod tym wpisem

Na zgłoszenia będziemy czekać do 8. listopada 2020 roku do godziny 23:59. Zwycięzca będzie tylko jeden i zostanie wybrany przez wybraną osobę z redakcji Galaktycznego i sklepu Allplay. Regulamin konkursu znajduje się tutaj.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *