Google Play to podstawowa usługa giganta z Mountain View. Pozwala ona na mobilne zakupy, czyli kupowanie między innymi gier, programów, ale także filmów i książek, które jak na razie nie są dostępne w Polsce. Być może Google poszerzy „menu” autorskiego sklepu. Dziś do sieci przedostały się zrzuty ekranu ukazujące całkowicie nowy interfejs Sklepu Play. 

Google wprowadzi całkowicie nowy wygląd dla swojej aplikacji. Poniższe zrzuty ekranu pozwalają nam zapoznać się ze zmianami w wyglądzie i funkcjonalności, które mogą pojawić się podczas najbliższej aktualizacji.  Nowa wersja zyska nie tylko na zmianie numerka, ale także na atrakcyjności poprzez wprowadzenie elementów stylistyki Holo. Całość prezentuje się według mnie nieźle, lecz widać, że nowy Sklep Play z numerem 4 jest jak jeszcze w fazie testowej.

googleplay40

Nowa wersja Google Play jest bardziej minimalistyczna, co z resztą widać na zrzutach ekranu. Tak jak wspomniałem wyżej – program jest najprawdopodobniej w fazie beta i możliwe, że deweloperzy Google wprowadzą jeszcze jakieś zmiany w obrębie aplikacji.

googleplay40-2

Na koniec dorzucę jeszcze obrazek, ktory potwierdza wiarygodność powyższych informacji. Jak można się z niego doczytać, nowa wersja Google Play będzie oznaczona numerem 4.0.16. Wszystkie screeny są prawdopodobnie udostępnione przez dewelopera bądź testera nowego Sklepu Play.

googleplay40-ustawienia

Być może najbliższa aktualizacja marketu nie tylko wprowadzi nowy wygląd, ale da nam także dostęp do pełnej oferty Google jaka jest dostępna w innych krajach? Mam nadzieję, że tak. A co Wy myślicie? Czy podoba się Wam nowy interfejs Google Play?

źródło: DroidLife

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *