Przybyliśmy do Nowego Jorku na konferencję poświęconą urządzeniom Samsung, a konkretnie Galaxy Tab S. Konferencja odbedzie się o godz. 19:00 czasu lokalnego, czyli o 01:00 w nocy z czwartku na piątek w Polsce. Niewątpliwie gwiazdą wieczoru będą tablety i mamy nadzieję, że będziemy mieli chwilę żeby zapoznać się z nimi dokładnie. Sporo już wiemy o nowych tabletach. Tajemnicą pozostaje ekran, który ma nas wszystkich zachwycić. Czy tak będzie?

Nie wiem czy orientujecie się jak wygląda cała procedura z możliwością pokazania Wam sprzętu zaraz po konferencji. Biorąc pod uwagę skalę wydarzenia i miejsce spodziewamy się ogromnej liczby dziennikarzy. Nawet na Times Square, w miejscy gdzie wyświetlane są najważniejsze reklamy nieustannie przypominają nam o dzisiejszym wydarzeniu.

Medison Square Garden to ogromna hala widowiskowo-sportowa, w której odbywają się koncerty, eventy, a przede wszystkim mecze lokalnego zespołu NBA, New York Knicks. W związku z powyższym postaramy się jak najszybciej przekazać Wam nasze pierwsze wrażenia oraz bezpośrednio relacjonować konferencję w tym miejscu. Liczymy na to, że mimo późnej pory będziecie z nami i na bieżąco przedstawimy Wam wszystko co najważniejsze.

[nggallery id=435]

Czekamy na Wasze pytania, bo zapewne sporo ich macie. Komentarze są do Waszej dyspozycji! Stay Tuned!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *